Ярута Антон Миколайович

Ярута Антон Миколайович

Ярута Антон Миколайович – голова циклової комісії, кандидат технічних наук, викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: «Організація дорожнього руху», «Правила та безпека дорожнього руху», «Технічні засоби організації дорожнього руху».

У 2006 році – закінчив Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Організація перевезень на автомобільному транспорті».

З 2006 по 2009 рік – працював на посаді зав. лабораторією на кафедрі «Організації дорожнього руху», факультету «Транспортних систем» Харківського національно автомобільно-дорожнього університету.

У 2008 році – отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Організація і регулювання дорожнього руху» та здобув кваліфікацію магістра -дослідника.

З 2010 року – викладач Харківського державного автотранспортного коледжу.

З 2010 по 2015 рік навчався в аспірантурі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

У 2013 році став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Винахідник 2012» у номінації «Розвиток транспортних систем».

В 2016 році в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті захистив дисертацію за спеціальністю «Транспортні системи» на тему «Удосконалення автоматизованої системи керування дорожнім рухом у містах» та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук.