Профком

Первинна профспілкова організація коледжу заснована у жовтні 1927 року, разом з відкриттям, тоді ще, Харківської автотранспортної профшколи, на базі якої розпочалась підготовка для народного господарства країни техніків-механіків автомобілів і тракторів. Ця профшкола, як відомо, і поклала початок майбутньому навчального закладу.

З самого початку місцева профспілка стала важливим підрозділом у функціонуванні навчального закладу. Спільно з адміністрацією розробляються і затверджуються колективні угоди, які регулюють трудові відносини працівників та студентів.
Стан розвитку соціальної сфери теж перебуває під постійним контролем профспілки. Було організовано медичне обслуговування членів колективу. Коледж має гуртожиток на 420 місць, який відповідає санітарно-гігієнічним нормам, та забезпечений меблями та інвентарем. За постійною участю профспілки у житті гуртожитку, потреби студентів забезпечувались на 100%. Навчаються тут й студенти-сироти, їм приділяють особливу увагу: надаються проїзні квитки, безкоштовні місця в гуртожитку, матеріальна допомога на придбання одягу і взуття, соціальні пільги та грошові виплати діють згідно з чинним законодавством.

Профспілка організовує придбання для всіх бажаючих студентів денного відділення пільгових проїзних карток метрополітену.Обласна профспілка працівників автотранспорту та шляхового господарства, до якої входить і наш технікум, об’єднує під своїм дахом понад 100 автопідприємств та організацій. Вони складають гарну базу для стажування, професійного становлення наших вихованців.

Під керівництвом профспілки технікуму проводиться робота з культурно-естетичного і спортивного виховання молоді. Всі заходи згідно з планом навчально-виховної роботи фінансуються профкомом. А саме: закуповуються призи для заохочення студентів та нагородження переможців різних конкурсів і змагань; канцтовари для оформлення ділової документації, вітальні листівки, адресні поздоровлення для ювілярів.

Профком щомісяця надає нецільову благодійну допомогу тим працівникам та студентам , яких спіткало нещастя або з’явилися матеріальні труднощі в родині.

Не залишаються без уваги профспілки і наші ветерани, непрацюючі пенсіонери. З цією метою при профкомі створено Раду ветеранів, яку очолює В.В.Шаповалов. За кошти профспілки організовуються привітання заслужених людей з державними святами. Виходячи з фінансових можливостей, хворим ветеранам надається допомога у формі продуктових наборів. Для цих людей організовуються творчі зустрічі в музеї бойової слави та історії коледжу. Ветеранські традиції, до недавнього часу, свято оберігала та постійно поповнювала фонди музею С.І. Шульженко, а зараз її надбання, наслідує Ю.Є. Телятнікова. Разом зі студентами старших курсів вона систематично організовує екскурсії, знайомить з новинками експозиції.

За роки існування навчального закладу, профком очолювали активні та творчі лідери колективу: М.М. Попов, І.Т. Анашкін, І.М. Файн, А.П. Аббакумов, В.Г. Бондаренко, В.М. Паярков, І.Р. Літовка, А.М. Кудря, А.П. Босенко, Н.Д. Руденко, Д.О. Мірошниченко, В.Л. Суденко, С.Ф. Сіроокий, Ф.Ф. Вишняков, В.І. Коновалов, Л.В. Чала, Л.І. Кандибальська та на сьогоднішній час Я.І. Макєєва.

Члени первинної профспілкової організації:

 • Макєєва Яна Іванівна – голова ППО ХДАК
 • Вдовченко Михайло Васильович – заступник голови ППО ХДАК
 • Мар’юшкіна Ольга Тимофіївна – бухгалтер
 • Бадуліна Тетяна Володимирівна – відповідальна за роботу зі студентами
 • сиротами та студентами із числа багатодітних сімей
 • Павленко Олександр Якович – соціально-економічний захист
 • Треніна Олена Миколаївна – робота з профспілковою молоддю
 • Шаповалов Володимир Володимирович – охорона праці та здоров’я
 • Махортова Катерина Андріївна – культурно-масова робота
 • Левченко Тетяна Євгенівна – організаційна робота
 • Павлішин Валерій Валентинович – спортивно-масова робота
 • Погребняк Олена Анатоліївна – побутовий сектор

Актуальна інформація

 

Назва документа Завантажити
Он-лайн послуги docx
Новації у кримінально-правовому захисті жінок від насильства PDF
Як отримати он-лайн послугу у сфері державної реєстрації? PDF
Порядок виїзду з дитиною за кордон у разі відсутності боргу зі сплати аліментів PDF
Права студента – ВПО doc
Громадські радники – новий проект Міністерства юстиції України doc
Права студентів doc