Методоб’єднання

ПРАЦЮЮТЬ МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ

Понад 45 років Харківський державний автотранспортний коледж є базовим серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації області.

Відповідно до положення про базовий коледж з метою організації роботи, спрямованої на підвищення кваліфікації викладачів, інших працівників наказом голови ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області з числа найбільш досвідчених і авторитетних викладачів призначаються голови обласних методичних об’єднань.  Нині активно працюють 31 методичне об’єднання,  11 з яких очолюють викладачі коледжу та в яких представлено 45 навчальних закладів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

Головною метою роботи методичних об’єднань є узагальнення, вдосконалення та обмін педагогічним досвідом роботи керівників та викладачів, запровадження сучасних ефективних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, вивчення інноваційних методів контролю та їх впровадження, аналіз викладацької діяльності педагогів.

В рамках функціонування обласних методичних об’єднань проходять брейн-ринги з економічних дисциплін (голова Шаульська С.В.), з креслення; виставки технічної творчості студентів; олімпіади з математики (голова Кандибальська Л.І.), інформатики та обчислювальної техніки , креслення, історії України, технічної механіки, електротехніки, зарубіжної літератури, іноземної мови;   науково-методичні та науково-практичні конференції з фізики, з охорони праці та безпеки життєдіяльності (голова Міщенко І.В.), з екології; круглі столи; конкурси «Кращий викладач»; серед студентів  «Кращий за фахом» (голова Гаврилов М.М.), «Кращий автомеханік» (голова Коротій В.О..); фестиваль української пісні; міжнародні конкурси з української мови ім. П. Яцика, та мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка, олімпіада з української мови (голова Дюкар К.В.).

Варто зазначити, що в об’єднаннях цінують педагогічний досвід викладачів, адже це-своєрідний підсумок роботи за тривалий період часу. Тому  під час засідань члени об’єднань особливо уважно знайомляться  та узагальнюють  досвід своїх колег. Висновки про це стають  підставою для атестування педагогів, підвищення кваліфікаційних категорій, зокрема при присвоєнні педагогічного звання «викладач-методист».

За підсумками роботи кращі голови обласних методичних  об’єднань та викладачі, які брали  активну участь в організації та проведенні засідань нагороджуються грамотами і відзначаються подяками.

Методист базового коледжу Т.В. Бадуліна  та секретар Ж.В. Стеценко – координатори й організатори роботи методичних об’єднань.


Наказ про затвердження голів методичних об’єднань


ГОЛОВИ ОБЛАСНИХ  МЕТОДИЧНИХ  ОБЄДНАНЬ 2019-2020н.р.


УВАГА ЗМІНИ!

План роботи першого засідання обласних методичних об’єднань


Перше засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови

 


Заявка на участь в обласному конкурсі ВНЗ 1-2 рівнів акредитації „Економічний брейн-ринг”


Керівнику навчального закладу

ІІ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО ПРАКТИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «PRAСTІСЕFEST-2019»