Методоб’єднання

ПРАЦЮЮТЬ МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ

Понад 45 років Харківський державний автотранспортний коледж є базовим серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації області.

Відповідно до положення про базовий коледж з метою організації роботи, спрямованої на підвищення кваліфікації викладачів, інших працівників наказом голови ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області з числа найбільш досвідчених і авторитетних викладачів призначаються голови обласних методичних об’єднань.  Нині активно працюють 31 методичне об’єднання,  11 з яких очолюють викладачі коледжу та в яких представлено 45 навчальних закладів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

Головною метою роботи методичних об’єднань є узагальнення, вдосконалення та обмін педагогічним досвідом роботи керівників та викладачів, запровадження сучасних ефективних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, вивчення інноваційних методів контролю та їх впровадження, аналіз викладацької діяльності педагогів.

В рамках функціонування обласних методичних об’єднань проходять брейн-ринги з економічних дисциплін (голова Шаульська С.В.), з креслення; виставки технічної творчості студентів; олімпіади з математики (голова Кандибальська Л.І.), інформатики та обчислювальної техніки , креслення, історії України, технічної механіки, електротехніки, зарубіжної літератури, іноземної мови;   науково-методичні та науково-практичні конференції з фізики, з охорони праці та безпеки життєдіяльності (голова Міщенко І.В.), з екології; круглі столи; конкурси «Кращий викладач»; серед студентів  «Кращий за фахом» (голова Гаврилов М.М.), «Кращий автомеханік» (голова Коротій В.О..); фестиваль української пісні; міжнародні конкурси з української мови ім. П. Яцика, та мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка, олімпіада з української мови (голова Дюкар К.В.).

Варто зазначити, що в об’єднаннях цінують педагогічний досвід викладачів, адже це-своєрідний підсумок роботи за тривалий період часу. Тому  під час засідань члени об’єднань особливо уважно знайомляться  та узагальнюють  досвід своїх колег. Висновки про це стають  підставою для атестування педагогів, підвищення кваліфікаційних категорій, зокрема при присвоєнні педагогічного звання «викладач-методист».

За підсумками роботи кращі голови обласних методичних  об’єднань та викладачі, які брали  активну участь в організації та проведенні засідань нагороджуються грамотами і відзначаються подяками.

Методист базового коледжу Т.В. Бадуліна  та секретар Ж.В. Стеценко – координатори й організатори роботи методичних об’єднань.


Виставка науково-технічної творчості студентів


Протокол №4 засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки.

Результати олімпіади


Протокол засідання журі ІІ туру олімпіади з математики серед ЗВО І-ІІ р.а. м. Харкова і області


Положення про олімпіаду з математики

Результати переможців олімпіади з комп’ютерної графіки

Заявка учасника

Протокол результатів перевірки робіт учасників II етапу обласної олімпіади з англійської мови


Протокол засідання журі II (обласного) етапу IX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста м.Харків 28 лютого 2019 р.


ПОЛОЖЕННЯ про проведення фестивалю Весняні пародії серед студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» закладів вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів Харківської області


Запрошення на участь в обласній науково–практичній студентській конференції

Заява учасника

Положення про виставку науково-технічної творчості, прикладного та художнього мистецтва студентів ЗВО з підготовки молодших спеціалістів Харківської області


Увага зміни!!!

Засідання викладачів інформатики та обчислювальної техніки відбудеться 24.05.2019 р. о 15:00 в Харківському радіотехнічному коледжі за адресою вул. Сумська 18-20.

План роботи четвертого засідання обласного методичного об’єднання

План роботи третього засідання обласного методичного об’єднання

План роботи другого засідання обласного методичного об’єднання

План роботи першого засідання обласного методичного об’єднання


Наказ про затвердження голів методичних об’єднань


ГОЛОВИ ОБЛАСНИХ  МЕТОДИЧНИХ  ОБЄДНАНЬ 2018-2019 н.р.