Методоб’єднання

Збірник матеріалів V регіональної науково-практичної студенської конференції «PRACTICEFEST-2023»


Наказ про закріплення голів обласних методичних об’єднань на 2023-2024 навчальний рік


Голови обласних методичних об’єднань


Обласна науково-практична онлайн конференція працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області




4 регіональна науково-практична студентська конференція, 11 листопада 2021


ПРАЦЮЮТЬ МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ

Понад 45 років Харківський державний автотранспортний коледж є базовим серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації області.

Відповідно до положення про базовий коледж з метою організації роботи, спрямованої на підвищення кваліфікації викладачів, інших працівників наказом голови ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області з числа найбільш досвідчених і авторитетних викладачів призначаються голови обласних методичних об’єднань.  Нині активно працюють 31 методичне об’єднання,  11 з яких очолюють викладачі коледжу та в яких представлено 45 навчальних закладів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

Головною метою роботи методичних об’єднань є узагальнення, вдосконалення та обмін педагогічним досвідом роботи керівників та викладачів, запровадження сучасних ефективних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, вивчення інноваційних методів контролю та їх впровадження, аналіз викладацької діяльності педагогів.

В рамках функціонування обласних методичних об’єднань проходять брейн-ринги з економічних дисциплін (голова Шаульська С.В.), з креслення; виставки технічної творчості студентів; олімпіади з математики (голова Кандибальська Л.І.), інформатики та обчислювальної техніки , креслення, історії України, технічної механіки, електротехніки, зарубіжної літератури, іноземної мови;   науково-методичні та науково-практичні конференції з фізики, з охорони праці та безпеки життєдіяльності (голова Міщенко І.В.), з екології; круглі столи; конкурси «Кращий викладач»; серед студентів  «Кращий за фахом» (голова Гаврилов М.М.), «Кращий автомеханік» (голова Коротій В.О..); фестиваль української пісні; міжнародні конкурси з української мови ім. П. Яцика, та мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка, олімпіада з української мови (голова Дюкар К.В.).

Варто зазначити, що в об’єднаннях цінують педагогічний досвід викладачів, адже це-своєрідний підсумок роботи за тривалий період часу. Тому  під час засідань члени об’єднань особливо уважно знайомляться  та узагальнюють  досвід своїх колег. Висновки про це стають  підставою для атестування педагогів, підвищення кваліфікаційних категорій, зокрема при присвоєнні педагогічного звання «викладач-методист».

За підсумками роботи кращі голови обласних методичних  об’єднань та викладачі, які брали  активну участь в організації та проведенні засідань нагороджуються грамотами і відзначаються подяками.

Методист базового коледжу Т.В. Бадуліна  та секретар Ж.В. Стеценко – координатори й організатори роботи методичних об’єднань.


План  роботи  другого  засідання  обласних  методичних  об’єднань


Конференція з екології “Життя в стилі ЕКО”


Конкурс творчих робіт студентів ХДАК «БЕЗПЕКА ОЧИМА СУЧАСНОСТІ»


XXI обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області


Інформаційний лист науково-технічної виставки


Директору коледжу(технікуму)

18.11.2021 року о 15.30 год.вХарківському державному автотранспортному  коледжі проводиться засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці і безпеки життєдіяльності.
Засідання очно з дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог.

Голова ОМО                                                                 Міщенко І.В. (0981232823)


План роботи першого засідання обласних методичних об’єднань


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ІV РЕГІОНАЛЬНА  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА  СТУДЕНТСЬКА  КОНФЕРЕНЦІЯ «PRAСTІСЕFEST-2021»


ГОЛОВИ ОБЛАСНИХ  МЕТОДИЧНИХ  ОБЄДНАНЬ 2021-2022н.р.


Наказ про затвердженя голів обласних методичних об’єднань


Обласна науково – практична конференція в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін

Збірник тез
Сертифікати
Інформаційний лист


План роботи Обласного методичного об′єднання з питань «Охорони праці та безпеки життєдіяльності» на 2020– 2021 навчальний рік


Підведено підсумки обласного конкурсу плакатів, рисунків та коміксів «Перед обличчям пандемії: забезпечення безпеки і здоров’я очима молоді


Онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів екології


Обласна науково–практична конференція в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Міжнародна дистанційна хімічна  студентська науково-практична конференція «ХІМІЯ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ»


Протокол № 3 засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології


18.03. 2021 року відбудеться онлайн – засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін об 16:00.

Код доступу:
Присоединиться в Google Meet
meet.google.com/rxb-tphd-pho
Голова методичного об’єднання Алексенко С.М.


ПОЛОЖЕННЯ про проведення міжвузівського  фестивалю “Весна – Онлайн


Шановні представники закладів фахової передвищої освіти!

Цим листом обласні методичні об’єднання викладачів креслення та технічної механіки засвідчують Вам свою повагу та пропонують взяти участь у міждисциплінарному конкурсі “Ерудит”.

Мета заходу: актуалізувати знання здобувачів з технічної механіки та креслення, а також запровадити елементи гейміфікації в навчальний процес в умовах карантину.

До участі в конкурсі запрошуються студенти 2-3 курсів, що здобувають фахову передвищу освіту у відповідних закладах Харкова та Харківської області.

Захід буде проведено із застосуванням технологій дистанційного навчання орієнтовно у квітні 2021 року.

Охочих взяти участь у конкурсі просимо подати заявку на електронну адресу: tatyanaduk60@gmail.com

В заявці вкажіть назву навчального закладу, ПІБ та номер телефону контактної особи.

Дедлайн подачі заявки: 31.03.2021 року.


ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО–ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ


Засідання методоб’єднання відбудеться 25.02.202 о 15-30.

Ніна Годована запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Засідання Методичного об’єднання викладачів фізики Ніна ГодованаЧас: 25 02. 2021 03:30 PM ХельсинкиПідключитися до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/85436140361?pwd=eDBKK0JWVG84NmhDKzJkc3VvMjh1QT09

Ідентифікатор конференції: 854 3614 0361

Код доступа: x46bAt

З повагою, Годована Ніна Борисівна


Всеукраїнська конференція «Фізика. Наука. Життя»


Протокол № 1 засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології «22 жовтня 2020 року»


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «PRAСTІСЕFEST-2020»


Наказ про затвердження голів методичних об’єднань


УВАГА КАРАНТИН!


План роботи третього засідання обласних методичних об’єднань

План роботи другого засідання обласних методичних об’єднань

План роботи першого засідання обласних методичних об’єднань

ПОЛОЖЕННЯ про олімпіаду з математики серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. м. Харкова і Харківської області ІІ тур

ЗРАЗОК ЗАВДАННЯ до обласної олімпіади з математики ЗВО І-ІІ р.а. 2019-2020


Гра «Ерудит» з креслення і технічної механіки


Положення про проведення міжвузівського фестивалю «Бухгалтер-fest»


Астрономічно-фізичний брейн-ринг


ІV Міжвузівська науково-практична студентська конференція «Безпека сучасного українця»


Протокол засідання журі ІІ (обласного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


Перше засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови


ХІХ обласна науково-практична конференція

Заявка на участь в обласному конкурсі ВНЗ 1-2 рівнів акредитації „Економічний брейн-ринг”


Керівнику навчального закладу

ІІ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО ПРАКТИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «PRAСTІСЕFEST-2019»


Обласний конкурс-презентація «Пейзаж після мору: голодомор із перспективи мистецтва»

22 листопада 2019 р. на базі Харківського державного автотранспортного коледжу в межах засідання Обласного методичного об’єднання викладачів української філології відбувся перший Обласний конкурс-презентація інтегрованих науково-пошукових і творчих мініпроєктів студентів і викладачів «Пейзаж після мору: голодомор із перспективи мистецтва», присвячений Дню пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Пілотування інноваційного формату представлення позитивного досвіду взаємодії представників студентства й педагогів ініційовано Обласним методичним об’єднанням викладачів української філології ЗВО Харківщини (голова – К. В. Дюкар) та реалізовано зусиллями циклової комісії «Мови та літератури» Харківського державного автотранспортного коледжу (куратор – А. О. Кузнєцова).

Захід із формально-змістового погляду є унікальним як для Харківського державного автотранспортного коледжу, так і області загалом, оскільки передбачає не лише науково-дослідницькі студії студентів і їхню активну взаємодію із викладачами-кураторами, а й дає змогу талановитим представникам коледжів і технікумів оправити свої мистецькі задатки. Окрім того, проєкт спрямований на поступове адаптування роботи викладачів української мови та літератури різнопрофільних закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста в Харківській області, до науково-пошукової, мистецької й інноваційної діяльності в межах імплементації студентоцентрованого підходу, передбаченого законом «Про фахову передвищу освіту».

Роботи студентів і викладачів, присвячені осмисленню подій Голодомору 1932–1933 рр. у творах мистецтва, були розподілені за чотирма номінаціями, за перемогу в яких змагалися представники близько двох десятків ЗВО, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста в Харківській області.

Перемогу в номінації мінідосліджень за темою: «Психічна поразка національної геніальності перед Голодом: міф чи реальність?» здобули представники Харківського державного автотранспортного коледжу – Обозний Ілля, Разін Кирило (57 конкурсних балів).

Найкращими в межах номінованих відеоробіт за темою: «Трагічні етюди Голодомору» виявилися представники одразу двох навчальних закладів: Хайло Тетяна з Комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанський медичний коледж» (55 конкурсних балів) і Новикова Анна з Обласного комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» (55 конкурсних балів).

Гордійчук Денис – студент Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж транспортних технологій», здобув перемогу в номінації мистецьких студій «Селянин поміж хрестом і мечем» (39 конкурсних балів).

Із-поміж багатьох фотопроєктів, представлених у номінації «Жити заборонено», із 39 конкурсними балами перемогла Нечепоренко Альона – представниця Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури і дизайну».