Економічних дисциплін

Циклова комісія «Економічних дисциплін» забезпечує щорічну підготовку студентів з усіх спеціальностей коледжу при викладанні навчальних дисциплін «Економіка підприємства», «Організація та планування роботи підприємства», «Ціноутворення», «Основи менеджменту і маркетингу» та інших дисциплін.

В попередні роки роботу колективу циклової комісії очолювали: Караченцева Н. К., Шапоренко Р.Ю., Володіна І.М., Менщикова Л.М., які внесли достойний вклад у розвиток економічної підготовки наших випускників та передали свій досвід і знання молодим викладачам технікуму.

Колектив комісії активно працює над впровадженням сучасних інноваційних технологій навчання з метою формуванням у випускників нового економічного мислення. Під керівництвом викладачів студенти коледжу виступають з доповідями на молодіжних форумах, на науково-практичних конференціях та приймають участь в обласній виставці студентських творчих робіт та в обласному конкурсі «Економічний брейн-ринг», де неодноразово були переможцями, та в інших конкурсних програмах.

Викладачі циклової комісії – це добрі класні керівники, які дбайливо ставляться до підлітків, виховують в них любов до України, працелюбність, вміння спілкуватися, готують до самостійного життя. Зі студентами проводяться виховні заходи, засідання предметних гуртків, економічні конференції та брейн-ринги. Як результат – інтерес студентів до економічних знань, бажання зв’язати свою майбутню кар’єру із економічною діяльністю, науково-дослідницькою та практичною діяльністю.

Треніна О.М.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Треніна О.М. – у 1996р. з відзнакою закінчила ХАТТ. В 2001 році закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємств». Викладачем у коледжі працює з 2002р. Магістр з педагогіки вищої школи. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

Менщикова Л.М.

Менщикова Л.М. – у 1973р. закінчила з відзнакою Харківський автодорожній інститут і працювала економістом АТП. У 1974 р. була переведена на кафедру «Економіки і організації автотранспорту» ХАДІ молодшим науковим співробітником. У коледжі працює з 1976р. По запрошенню Харківського облавтоуправління з 1983р. по 1986р. працювала начальником планово-економічного відділу. Але прихильність до педагогічної діяльності у 1986 р. повернула її до ХАТТ. З 1990р. 25 років була головою циклової комісії економічних дисциплін, з них 15 років очолювала міське методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін. Магістр з педагогіки вищої школи, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», звання «викладач – методист». Дипломант обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена», нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Черкашина С.Д.

Черкашина С.Д. – Закінчила Харківський інженерно-економічний інститут в 1975р. З 1975р. по 1984р. працювала поставником задач з АСУ та АСУТП та програмістом в НДТІ приборобудування (Р-6668). З 1984р. по 1985р. працювала викладачем в електромеханічному технікумі. З 1985 р. працює в коледжі викладачем економічних дисциплін. Магістр з педагогіки вищої школи. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». Всі роки є класним керівником.

Шаульська С. В.

Шаульська С. В. – у 1986р. закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва. Працює в технікумі з 1986 року. У 1991 році займала посаду завідуючого відділення «Бухгалтерський облік і аудит». З 2004 по 2010 рік завідувала відділенням «Транспортні технології». Магістр з педагогіки вищої школи, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та звання «викладач-методист». Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Приймала участь у конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Викладач професійно орієнтованих дисциплін». З 1 вересня 2011р. голова міського методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін.

Вдовченко М.В.

Вдовченко М.В. – випускник ХАТТ 1994 року. З цього року працює в коледжі. В 1999 році закінчив Харківський державний економічний університет за спеціальністю «Менеджмент організації». Магістр з педагогіки вищої школи, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». Є головою ради класних керівників ХДАК, член профкому та голова первинної організації Товариства Червоного Христа України. Має подяку від організації ТЧХУ Київського району.

Бондаренко І.О.

Бондаренко І.О. – в 1996 році закінчила ХАТТ за спеціальністю «Бухгалтерський облік». З вересня 1996 року працювала в бухгалтерії ХАТТ на посаді економіста. В 2001 р. закінчила Харківський державний економічний університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит». З 2001 року працює викладачем економічних дисциплін, є магістром з педагогіки вищої школи. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та звання «викладач-методист».

Степаненко В.М.

Степаненко В.М. – у 1999 році закінчила факультет «Менеджмент виробничої сфери» Харківського автомобільно-дорожнього технічного університету. В технікумі працює з 1999 р. викладачем «Економічних дисциплін», має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». Магістр з педагогіки вищої школи. Зараз займає посаду завідуючого відділенням «Транспортні технології».

Шатов К.М.

Шатов К.М. – у 1981 р. закінчив з відзнакою економічний факультет Харківського автодорожнього інституту, де залишився працювати асистентом кафедри «Економіки виробництва». З 1986 по 1991 роки викладав у ХАТТ економічні дисципліни. Після служби у Збройних силах працював на керівних посадах виробничо-комерційних фірм. З 2014 р. повернувся до коледжу викладачем економічних дисциплін. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

Пауль О.В.

Пауль О.В. – у 2001 р. закінчила ХАТТ. В цьому же році почала працювати лаборантом у технікумі. У 2005 р. закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка будівельних підприємств». З 2003 р. працює викладачем економічних дисциплін. Має першу кваліфікаційну категорію. Магістр з педагогіки вищої школи.

Стеценко Ж.В.

Стеценко Ж.В. – у 1994 році закінчила ХАТТ та з 1992р. працювала в начальній частині, секретарем заступника директора з виробничого навчання. 14 років працює у приймальній комісії. У 2008р. закінчила Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна. Магістр з педагогіки вищої школи. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії».

Любота К.А.

Любота К.А. – в 2006р. закінчила ХАТТ з відзнакою та почала працювати в коледжі на посаді секретаря відділення «Транспортні технології». У 2009 році закінчила Харківську національну академію міського господарства. Магістр у галузі інтелектуальної власності. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії».