Програма виробничого навчання для студентів технічної галузі PRAKTYKA POLSKA

для студентів 4-х курсів

Організатори: Координатор-PL: Освітній центр «Centrum Doradztwa Edukacyjnego», Краків, Польща.,
Координатор Україна: ГО «Інноваційні технології в освіті», Київ, Україна.

Мета програми: сприяти учасникам в набутті практичних знань та вмінь у галузі машинобудування, електроніки та супутніх галузей, отриманні досвіду та компетенцій на високотехнологічних підприємствах Польщі.

Локації прорами — польські підприємства світових компаній LG Electronics, Hyundai, KIA, Volkswagen, Samsung, їхні профільні підрядні компанії.

Тривалість: від 120 до 180 днів протягом року.

Зайнятість: учасник зайнятий у виробничому процесі 5-7 днів на тиждень, мінімум від 8 годин/день, а за необхідності — і до 12-14 годин/день.

Винагорода: у 2018 році студент віком 18-26 років отримує за виконану роботу від 10,95 злотих/год нетто на картку (з розрахунку 13,70 зл/год брутто мінус 20% податку і звільнення від пенсійних внесків).(1PLN ≈ 7,00 грн.)

Проживання: житло надається за рахунок бази практики (на деяких локаціях студент може компенсувати частину комунальних).

Харчування: студент самостійно організовує своє харчування.

ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ ТЕРМІНОВО ЗВЕРНУТИСЯ ДО КАБ 105

Додаткова інформація: каб. №105