Звіт про ІІ (обласний) етап ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови

30 січня 2020 року на базі Харківського державного автотранспортного коледжу відбувся ІІ (обласний) етап ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів. У змаганні взяли участь 52 студенти – переможці І етапу з 30 коледжів Харкова та області.

Започаткований десять років тому з метою піднесення престижу та популяризації української мови серед молоді цей захід сьогодні став справжнім святом рідного слова.

Урочистості з нагоди відкриття обласного етапу Олімпіади пройшли в актовий залі Харківського державного автотранспортного коледжу. Із вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу, доцент Харківського національного автомобільно-дорожнього університету В. П. Сударь, наголосивши на тому, що мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле; це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Рада студентського самоврядування Коледжу вирішила підтримати учасників Олімпіади та підготувала кілька сюрпризів для них: під час врочистої частини було проведено невеличкий квест, переможці якого отримали пам’ятні подарунки; а в аудиторіях на учасників чекали повітряні кульки з побажаннями від студрадівців.

Адміністрація, викладацький склад і вся студентська спільнота Харківського державного автотранспортного коледжу щиро вдячна організаторам, учасникам і їхнім наставникам, а також членам високошанованого журі за неперевершену атмосферу свята рідного слова!

Журі обласного етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста в Харківській області, у складі голови журі – кандидатки філологічних наук, старшої викладачки кафедри української мови Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ю. О. Гарюнової, заступника голови журі – кандидатки філологічних наук К. В. Дюкар, членів журі – кандидатки філологічних наук Є. Б. Новікової, кандидатки філологічних наук А. К. Нестеренко, кандидатки філологічних наук Т. П. Бондарєвої, кандидатки педагогічних наук І. В. Таможської, І. В. Гури, Т. І. Жадан, Т. А. Жмудь, Л. М. Івко, В. А. Лобко-Лобановської, В. Д. Мельничука, К. Р. Хачатурян, дійшло висновку, що переможцями обласного етапу Олімпіади є:

І місце – Воробйова Ліза Русланівна (Харківський державний автотранспортний коледж).

ІІ місце: Обельчак Олександра Сергіївна (Обласний комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»);

Шевченко Олександр Владиславович (Харківський державний автотранспортний коледж).

ІІІ місце: Сорока Юлія Олександрівна (Обласний комунальний заклад «Лозівський вищий коледж мистецтв»);

Сезоненко Кристина Сергіївна (Коледж Національного фармацевтичного університету);

Болдовська Соф’я Вадимівна (Обласний комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»).