ВСТУП 2020 МОЖЛИВО ПОДАТИ ЗАЯВУ В РЕЖИМІ ONLINE. Для вступників на базі БЗСО (9 класів)

Подання заяв до коледжу вступників на базі БЗСО (база 9 класів) може здійснюватися шляхом надсилання заповнених бланків заяв на електронну адресу коледжу з 30 червня до 13 липня 2020 року (о 16:00).

Приймальна комісія надсилає підтвердження факту отримання заяви вступника разом з розкладом вступних іспитів.

Документи вступник подає особисто до приймальної комісії коледжу в день першого іспиту.

Ви маєте право подати заяви одночасно на дві спеціалізації:
заява №1 – перший пріоритет  – це спеціалізація, на яку є найбільше бажання вступити,
заяву №2 – другий пріоритет  (обирати не обов’язково).
Заповнити бланк із заявою №1 та заявою №2 (якщо обрали) та надіслати на електронну пошту коледжу.

Вступні іспити Ви будете складати в групі, яку обрали за першим пріоритетом. За отриманим сумарним конкурсним балом приймальна комісія вирішує можливість вступу на обрані спеціалізації.

Конкурсний бал  = П1 + П2 + А + ОУ, де
П1, П2 – оцінки вступних іспитів з української мови та математики;
А – середній бал документа про освіту;
ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів.

E-mail: хatt@meta.ua

Бланк заяви