ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕНЯ ПРАКТИК НА ЧАС ОГОЛОШЕННЯ КАРАНТИНУ

Згідно зкорегованого графіка навчального процесу (витяг з наказу)

1. 1. Перенести проведення приведених навчальних практик для окремих спеціалізацій та груп згідно нового графіка навчального процесу; керівниками практики призначити викладачів ХДАК (дивись додаток Б).
  2. 2. Частину незавершеної навчальної практики в підприємствах транспортної інфраструктури в групі Д32 спеціалізації «Організація і регулювання дорожнього руху» спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) провести в період з 25.05.20-07.06.20 р.
  3. 3. Провести навчальну комп”ютерну практику з обліку ПММ студентів 4 курсу групи Пм-41 спеціалізації «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення ПММ» протягом 2 тижнів з 30.03.2020 р. по 12.04.2020 р. у дистанційному режимі з застосуванням мережевих технологій.
  4. 4. Провести виробничу технологічну практику студентів 4 курсу групи Пм-41 спеціалізації «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення ПММ» 13.04.20 р по14.06.20 р. у відповідності до закріплення студентів за базами практики у дистанційному режимі з застосуванням мережевих технологій.
  5. 5. Продовжити проведення технологічної (виробничої) практики для всіх напрямків підготовки з застосуванням методики дистанційної роботи.
  6. 6. Для навчальних практик, які проводяться за розкладом занять: група ПМ21 спеціалізації «ТО і ремонт засобів зберігання та заправлення ППМ» (навчальна демонтаж- монтаж гідробладнання) та груп ТЕ-21 і ТЕ22 спеціалізації «Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» (навчальна електромонтажна практика) проведення практикчних занять замінити іншими дисциплінами, які можна проводити в дистанційному режимі, а відпрацювання практичних занять проводити після закінчення карантину за особливим розкладом.
  7. 7. Керівникам практики:
  • розробити методику і передбачити організацію проведення практики у дистанційному режимові;
  • ознайомити студентів навчальних груп зі змістом наказу;
  • ознайомити студентів з програмою практики та вимогами до звітної документації;
  • перед направленням на практику провести відповідний інструктаж з безпеки та охорони праці;
  • забезпечити виконання програми практичного навчання та дотримання вимог Положення про організацію та проведення практик студентів ХДАК

Детальніше за посиланням