В рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” (з 25 листопада по 10 грудня) в нашому учбовому закладі  було проведено декілька заходів.

Виховна година “Стоп Булінг” для студентів I курсів (відповідальна – Макєєва Я.І.), де в інтерактивному форматі розглянуто проблему булінгу, ситуації виникнення, шляхи подолання та вирішення питань.
Конкурс презентацій “16 днів проти насильства: долучись до міжнародної акції”, серед студентів груп Б-21 (керівник Данилова Ю.Є.) та П-43 (керівник Макєєва Я.І.). Учасники отримали багато різнобічної корисної  інформації стосовно проблем насилля, торгівлі людьми, булінгу, кібербулінгу,  гендерного питання, волонтерства, прав людини. Визначено роботи переможців.
Психологом коледжу в групах нового набору були проведені семінари у форматі ‘відкритий діалог’ з проблеми протидії булінгу та розкриття потенціалу емпатії у стосунках з оточуючим світом. Заняття підкріплено тематичним відеоматеріалом та проведено анкетування-моніторинг поточного стану проблематики в стінах закладу (відповідальна – Клочко-Дьячек С.Є.)
Студентам надано телефони тематичних “гарячих ліній”.