Міс і містер коледж 2019

14 лютого в День всіх закоханих в коледжі пройшов один з самих яскравих та бажаніших для студентів конкурс «Міс і містер коледж». Для учасників це не тільки свято красоти, а й можливість показати свої таланти, а для глядачів – отримати задоволення от пісень, танців, кмітливості та акторської майстерності студентів коледжу.

5 пар у боротьбі за право носити титул «Міс і містер коледжу 2019» у стилі «диско» яскраво розпочали конкурсну програму; представили свої креативні відео-роботи; проявили кмітливість та гумор у новому конкурсі «Імпровізація» та продемонстрували многогранність талантів у творчих номерах.

Ведучі конкурсу: Анна Гуськова – міс коледжу 2018 та Олександр Хренов – віце-містер коледжу 2018.

Журі конкурсу:

• Треніна Олена Миколаївна – викладач коледжу;
  • Вдовченко Михайло Васильович – викладач коледжу;
  • Шаповалов Володимир Володимирович – викладач коледжу;
  • Дрига Юлія – випускниця коледжу, голова студентського самоврядування 2016-2017р.р.;
  • Німець Кароліна – випускниця коледжу, міс артистичність коледжу 2017р.

«Міс і містер коледжу 2019» – пара №5 Катерина Крохмаль та Михайло Погребняк

«Віце-міс і віце-містер коледжу 2019», «Міс і містер глядацьких симпатій» та «Оскари» за найкращу жіночу та чоловічу роль – пара №4 Діана Міщенко та Ярослав Золотарьов

«Міс і містер елегантність коледжу 2019» – пара №3 Ксенія Коробка та Едуард Григоренко

«Міс і містер харизматичність коледжу 2019» – пара №2 Ольга Падалка та Валентин Кобець

«Міс і містер креативність коледжу 2019» – пара №1 Марина Куцепалова та Едуард Литвиненко

Висловлюємо велику подяку за свято режисерам-постановникам: Махортової Катерині Андріївні та Дюкар Катерині Валеріївні, а також всім учасникам концерту.