Захист комплексних дипломних проектів студентів ХКБАД та ХДАК

25 червня 2018 року в актовій залі Харківського коледжу будівництва архітектури та дизайну відбувся захист комплексних дипломних проектів студентів ХКБАД та ХДАК. В цьому році цей захід відбувся в шостий раз.

Честь Харківського державного автотранспортного коледжу захищав студент гр. Пс-31 Шульга Віталій Миколайович. Тема його дипломного проекту – «Організація і управління перевезеннями силікатної цегли для будівництва житлового будинку по вул. Миру в м. Харкові автотранспортом АТ «Трест Жилбуд-1». Керівник дипломного проекту – Бадін Андрій Анатолійович, магістр, викладач 1-ої категорії.

Студент на «відмінно» захистив свій дипломний проект та відповів на всі запитання членів екзаменаційних кваліфікаційних комісій, за що йому була присвоєна кваліфікація «технік-технолог з організації перевезень і управління на автомобільному транспорті» та виданий диплом з відзнакою.

Члени екзаменаційних кваліфікаційних комісій та гості вісоко оцінили рівень підготовки студентів та було прийнято рішення і надалі продовжити практику проведення захисту комплексних дипломних проектів студентів ХКБАД та ХДАК.

Фотозвіт