«Що? Де? Коли?» серед викладачів коледжу — 2019

“Гра не є пустою забавою, це зміст життя, творча діяльність потрібна для розвитку.
У грі людина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя”
К.Ушинський

Сьогодні людина повинна бути не тільки носієм певної суми знань, умінь та навичок, а й особистістю, яка вміє самостійно здобувати і використовувати нові знання для вирішення різних життєвих проблем. Кожен педагог повинен постійно прагнути до безперервної освіти та самоосвіти протягом життя. Ігрові технології навчання є запорукою сучасного викладача. Серед засобів, які дають такі можливість, не останнє місце посідає гра «Що? Де? Коли?».

9 січня 2019 року, під час педагогічних читань, в актової залі ХДАК вперше було проведено турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед викладачів коледжу.
Мета турніру – популяризація різних форм інтелектуальної діяльності серед членів профспілки ХДАК; підвищення іміджу профспілок; надання можливості реалізувати свій творчій та інтелектуальний потенціал.

Організатором туру є профспілковий комітет ХДАК, в особі голови – Макєєвої Яни Іванівни.

Ведучі та відповідальні за підбір питань – Шаульська С.В. та Треніна О.М.

Члени суддівської колегії:

• Сударь Віктор Павлович, директор ХДАК;
  • Гармай Наталія Василівна, заступник директора з виховної роботи;
  • Макєєва Яна Іванівна, голова профспілки.

Моменти гри.

Жеребкування

Команда № 1

Черновол О.В., Літовченко П.В., Вдовченко М.В., Житніковський В.В., Зозуля Т.В., Демідов Д.В.

Команда № 2

Синіцький О.М., Кальченко В.І., Альошин А.В., Балакірєв В.І., Васильонок Т.А., Сентюріна Н.Ю.

Команда № 3

Дмитренко С.В., Гаврилов Д.М., Тетянченко І.В., Вольська Ю.П., Макарова О.В., Утьонкова В.В.

Команда № 4

Абрамченко В.В., Браташ М.В., Ропа М.В., Черкашина С.Д., Баканов А.С., Крамаренко М.О.

Команда № 5

Скрипаченко М.М., Бадін А.А., Павлішин В.В., Кудря С.Г., Зінченко Г.М., Соловьова І.П.

Наші переможці