Команда ХДАК приймала участь в Ukraine Enactus National Competition

6 липня 2018р. команда Харківського державного автотранспортного коледжу приймала участь в Ukraine Enactus National Competition! Це національні змагання серед найбільш ініціативних, а головне соціально відповідальних студентських команд Enactus! Команди представляли бізнес проекти, які вони готували впродовж року. А також мали змогу поспілкуватися з представниками бізнесу та отримати поради, щодо подальшого розвитку проектів.

Наша команда була єдиним коледжом серед всіх команд, які приймали участь у змаганнях!

Ми висловлюємо щирі привітання нашій команді, а в особливості студентам:
Стеценко Аліні, Бондаренко Ярославу, Німець Кароліні, Московкіну Микиті та В’югіній Анастасії а також куратору проекту Бондаренко Ірині Олександрівні за роботу над бізнес проектами та представлення нашого коледжу на національних змаганнях!

Сертифікат за участь у Півфіналі Національних змагань Eductus Україна 2018

Назва документа Завантажити