23.01.2024 стденти коледжу були учасниками онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції – Людмилою Федоровою.

Поліцейська розповіла про будні кіберполіції, ділилася корисними інсайтами, що поліпшуть кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті. Аудиторія слухачів вчилася розпізнавати та не піддаватися на ТОП -7 актуальних схем шахрайства.

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства, підвищенню обізнаності з кібербезпеки , формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ».

Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив:

  • бот та канал «StopRussia/MRIYA» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
  • бот «Народний месник» (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства);

Дякуємо за змістовну зустріч та долучаємося до інформаційної протидії за посиланнями:

Telegram
StopRussiaChannel | MRIYA
🇺🇦 Найбільша інформаційна армія світу!
🚨За підтримки волонтерів та координації кіберполіції України!
🤝Долучайся сам і запрошуй знайомих!

Telegram-bot
🤳додати ворожий ресурс, надіслати скаргу.