Турнір з ділової гри «МЕКОМ»

15 лютого 2020 року на базі Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ проведено міський турнір з ділової гри «МЕКОМ».

На прикладі віртуальних підприємств студенти змагалися в умінні ефективно управляти підприємством в умовах конкурентної боротьби з використанням бізнес-симуляторів, приймати рішення в умовах змін, враховуючи фінансово-економічні ризики  та формувати власні моделі стратегічного і креативного мислення.

У фіналі взяли участь вісім команд студентів, серед яких дві команди ХДАК у складі:

Команда «Діти Кларка»

Коробка Ксенія – група П-33
Петриченко Владислав – група П-33
Пікальова Марія – група П-33
Піддубна Аліна – група П-32
Біленький Євгеній – група П-32

Команда «Пані та панове»

Алієв Раял – група Т-32
Сосніков Даніл – група Т-32
Євсієвич Григорій – група Т-32
Губенко Олег – група Т-32
Чижова Катерина – група П-33
Бурлака Вікторія – група П-33

Куратори команд: Треніна Олена Миколаївна та Бондаренко Ірина Олександрівна, викладачі економічних дисциплін.

Студенти здобули навички командної гри, креативного мислення та  уміння терміново реагувати на дії в умовах конкуренції.

Щиро дякуємо організаторам гри – кафедрі міжнародних економічних відносин та фінансів Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ http://htei.org.ua/main/fakulteti-kafedri/fakultet-ekonomiki-ta-upravlinnya/kafedra-finansiv/navchalno-vixovnij-proces-finansi/ за професійну підготовку, отримане задоволення від гри, нові емоції та досвід, а також за занурення у віртуальну бізнесову реальність.